Święto kolorów – próba generalna Biedronek

Po długiej, ciężkiej pracy nad nowym występem 23 maja 2016 roku zobaczyliśmy oczekiwany od dawna nowy program pt.: „Święto kolorów”. Nad przygotowaniami czuwało wiele osób, które pracowały nad choreografią, strojami, dekoracją by efekt był na najwyższym poziomie. Biedronki za całość wszystkim dziękują, by teraz rozpocząć czas wyjazdów na konkursy i przeglądy oraz sprawiać innym radość na różnych festynach.

„Święto kolorów” to nawiązanie do tradycyjnego hinduskiego folkloru, program artystyczny łączy ekspozycją barw, dynamikę ruchu i wdzięk tancerek. Efekty pracy Biedronki pokazały już podczas uroczystości Bożego Ciała – 26 maja 2016 roku. To już tradycja, iż w Boże Ciało organizowany jest festyn parafialny na placu przy kościele św. Katarzyny w Dobrzeniu Wielkim, na który ksiądz proboszcz zaprosił Biedronki, by swoim nowym występem uświetniły tę wspólną zabawę.

Zdjęcia z występu ukazują to „Święto kolorów”.

Życzymy powodzenia na przeglądzie w XV Jubileuszowym Wojewódzkim Przeglądzie w Prószkowie, Przeglądzie Zespołów Artystycznych Nieprzetartego Szlaku im. hm. Juliana Kiełbasy w Grodkowie oraz VII Międzynarodowym Przeglądzie Umiejętności Artystycznych „PUMA 2016” w Dąbrowie Górniczej.

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.